APIE MUS

APIE "Kokybiški auto"

Esame kompanija, užsiimanti naudotų automobilių ir kitų transporto priemonių paieška ir pirkimu pagal klientų užsakymus iš Vokietijos bei kitų Vakarų Europos šalių. Jums tereikia išsirinkti norimą automobilį kažkuriame užsienio skelbimų portale arba mums parašyti, kokio automobilio ieškote, o visą kitą padarysime mes. Su mūsų pagalba sudėtingas automobilio paieškos ir pirkimo procesas taps paprastas, nes:

• Mūsų komanda skaičiuoja ilgametę darbo patirtį automobilių prekybos srityje, o vienas mūsų narių turi daugiau nei 10-ies metų patirtį perkant automobilius Vokietijos rinkoje.
• Pagrindinė šalis, kurioje perkame automobilius, yra Vokietija, tačiau, esant specialiam kliento poreikiui, galime nupirkti ir pargabenti automobilį ir iš kitos Vakarų Europos šalies. Dirbame tiek mažmeninės, tiek didmeninės prekybos rinkose, todėl per metus nuperkame ir klientams pristatome daugiau nei 100 automobilių.
• Iš pagrindų suprantame automobilius ir šią rinką, todėl patirtimi dalinamės konsultuodami klientus visais automobilio įsigijimo bei eksploatacijos klausimais.

kodėl verta rinktis mus?

Naudinga finansiškai

Į mūsų paslaugų paketą įeina automobilio apžiūra pardavimo vietoje, parvežimas į Lietuvą, techninės apžiūros praėjimas ir kitos paslaugos

Tikra rida

Patikriname keliais būdais, ar rida nebuvo atsukta

Jokios rizikos

Automobilį perkame už savus pinigus ir su mumis galutinai atsiskaitysite tik tada, kai įteiksime Jums automobilio raktelius bei įsitikinsite, kad automobilis atitinka aprašymą ir yra be defektų. Jeigu per sutartą laiką nerasime Jūsų poreikius tenkinančios transporto priemonės - grąžinsime avansą.

Aptarnavimo istorija

100% mūsų perkamų automobilių turi aptarnavimo istoriją. Automobilio aptarnavimo istorija leidžia suprasti, ar automobilis buvo prižiūrimas, kokie priežiūros darbai buvo daromi, kokios techninės problemos buvo iškilusios bei koks buvo savininko požiūris į turtą. Įsitikiname, kad automobilio periodinės priežiūros knygelė nebuvo padirbta.

Maža įmonė — daugiau dėmesio jums

Esame maža įmonė, kurioje dirba keli komandos nariai Lietuvoje bei keli partneriai užsienyje. Todėl neturime keliasdešimties ar kelių šimtų automobilių pardavimo aikštelės ir nedirbame kaip konvejeris.

Pilnai paruoštas automobilis

Su galiojančiu techninės apžiūros talonu. Suremontuojame smulkius kėbulo pažeidimus, jeigu tokių yra. Išvalome automobilio saloną. Perkame tik kokybiškus ir tvarkingus automobilius. Net jei pasitaiko mažų trūkumų, kurie nemažina automobilio vertės, juos šaliname.

Įmonė skaičiais

Pagrindiniai faktai skaičiais apie mūsų įmonę ir jos darbuotojus.

 

0 +
metų įmonė sėkmingai veikia

0 +
Laimingų klientų

0 +
metų darbuotojų patirtis

0 +
įgyvendintų pardavimų