automobilio pardavimas komisu

Norite parduoti savo automobilį, tačiau neturite tam laiko? Kreipkitės į mus – mes viskuo pasirūpinsime už jus!

Jums nereiks sukti galvos dėl automobilio paruošimo prieš pardavimą, derinti automobilio parodymą potencialiam klientui ar gaišti savo laiko Regitroje perleidžiant jį naujajam savininkui.

automobilio lizingas

Norite įsigyti savo svajonių automobilį, tačiau neturite visos reikiamos sumos? Galvojate, jog niekada nepavyks nusipirkti tikrai geros, nedaug naudotos ir saugios transporto priemonės savo šeimai? Tai tikrai nėra nepasiekamas tikslas.

Visus mūsų parduodamus automobilius galima įsigyti lizingu per Šiaulių bankąSwedbankCitadeleSEB ir kitus komercinius bankus. 

Automobilio lizingą galite pasirinkti vieną iš dviejų tipų – standartinį lizingą ir lizingą su likutine verte. Mes visada rekomenduojame rinktis lizingą su likutine verte, nes…

naudotų automobilių garantija

Automobilių pratęsta garantija –  suteikia apsaugą nuo netikėtų išlaidų, susijusių su automobilio mechaniniais, elektroniniais ir elektros gedimais. Todėl perkant naudotą automobilį visada rekomenduojame papildomai įsigyti šią garantiją.

Būtent tokią garantiją galite įsigyti, pirkdami naudotą automobilį iš mūsų, nes mes esame partneriai vienos didžiausių naudotų automobilių draudimo kompanijų – MANGO INSURANCE (Mango UW, UAB).

TURITE KLAUSIMŲ APIE MŪSŲ PASLAUGAS? PARAŠYKITE MUMS!