EUROPOS AUTOMOBILIŲ AUKCIONAI

Radai savo svajonių automobilį aukcione? Padėsime jį nusipirkti ir parsivežti.

AUTOMOBILIŲ AUKCIONAI, KURIUOSE DALYVAUJAME

Vokietijos aukcionas, kuriame populiariausių markių (BMW, Audi, Mercedes-Benz, Porsche, VW, Volvo ir pan.) nedaug naudotus automobilius parduoda didelės lizingo kompanijos, didelį automobilių parką turintys koncernai bei automobilių salonai ir automobilių gamintojų atstovai. Čia galima įsigyti kokybišką, su aptarnavimo istorija ir net kartais su gamintojo garantija parduodamą automobilį.

BCA yra didžiausia Europoje naudotų automobilių prekybos vieta. Aukciono klientai yra daugybė automobilių gamintojų, automobilių pardavėjų, taip pat automobilių parkų operatorių, automobilių nuomos įmonių, bankų ir lizingo bendrovių. BCA yra atstovaujama 14 šalių, turinčių daugiau nei 50 logistikos centrų.

Belgijoje registruota aukcionų kompanija, valdanti aukcionus net keliose Europos šalyse – Vokietijoje, Nyderlanduose, Belgijoje, Prancūzijoje, Italijoje, Ispanijoje bei Jungtinėje Karalystėje. Aukcionuose parduodami didelių lizingo ir nuomos kompanijų lengvieji automobiliai bei kitos transporto priemonės.

Vokietijoje registruota aukcionų kompanija, kuri pardavinėja įvairių markių, įvairaus amžiaus ir būklės automobilius. Aukcione parduodami tiek įmonių, tiek ir privačių asmenų automobiliai. Tai vienas didžiausių Europos aukcionų, nes apima virš 30 šalių ir 60.000 partnerių per visą Europą, o parduodamų automobilių bazė sudaro virš 30.000 vienetų.

Visiems puikiai pažįstamas daužtų transporto priemonių aukcionas. Čia rasite perliukų, prie kurių pridėjus teisingas rankas gali gimti puikus projektas.

Švedijoje parduodamų automobilių aukcionas. Galima rasti gerai sukomplektuotų ir lietuviškoms žiemoms pritaikytų automobilių ir kitų transporto priemonių už gerą kainą. Ir tikrai ne vien tik Volvo pardavinėjami. 😉

AUTOMOBILIO IŠ AUKCIONO PIRKIMO PRIVALUMAI

Apsimoka finansiškai

Automobilį galima nupirkti pigiau nei skelbimų portaluose. Nes bet kokiu atveju visi aukcionuose nupirkti automobiliai vėliau keliauja į skelbimų portalus, tik jau su pridėta pardavėjo marža.

Aiški aukciono kainodara

Tiksliai žinosite, kiek mokėsite, nes visi aukcionai skelbia įkainius viešai. O mes taip pat parodysime jums automobilio įsigijimo kainą.

Detaliai pateikta automobilio būklė

Visi automobilių aukcionai stengiasi kuo detaliau pateikti esamo automobilio būklę - pridedami techninės apžiūros, defektacijos aktai, gana detaliai nufotografuojami smulkūs automobilio pažeidimai.

dalyvavimo aukcione kaina

JEI MOKAMA VISA SUMA IŠ ANKSTO (100% AVANSAS)

Šiuo atveju mūsų paslaugos kaina yra 2.000 EUR + 21% PVM. Į paslaugą įskaičiuotas transporto priemonės nupirkimas ir parvežimas į Lietuvą (aukciono mokesčiai neįskaičiuoti).

JEI MOKAMAS 10% AVANSAS (REIKALINGAS LIZINGAS)

Šiuo atveju mūsų paslaugos kaina taikoma tokia pati kaip ir paslaugai „Automobilio paieška ir pirkimas iš užsienio”: https://a1motors.lt/parvezimas-pagal-uzsakyma/.

PARAŠYK MUMS, KURIAME AUKCIONE KOKĮ AUTOMOBILĮ NORI PIRKTI